Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Ehrlich91“

|style="vertical-align: middle; padding: 3px;" | Не можам да издржам без да доделам награда за огромната посветеност во работата.:) [[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]] <small>([[User talk:Kiril Simeonovski|разговор]])</small> 00:14, 20 јануари 2012 (CET)
|}
 
== Јубилејна статија ==
Здраво. Потсетување дека е во тек [[Википедија:Јубилејни статии/54.000|гласањето за јубилејна статија]]. Се надевам дека и овој пат ќе избереме статија со занимлива содржина. Поздрав.--[[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]] <small>([[User talk:Kiril Simeonovski|разговор]])</small> 11:05, 31 јануари 2012 (CET)