Отвори го главното мени

Промени

Додадени 20 бајти ,  пред 7 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: or:ଇରାକ
[[nov:Irak]]
[[oc:Iraq]]
[[or:ଇରାକ]]
[[uz:Iroq]]
[[pa:ਇਰਾਕ]]
125.610

уредувања