Пајажината на Шарлота (цртан филм): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: ml:Charlotte's Web (1973 film)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Брише: bn:শারলট'স ওয়েব)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ml:Charlotte's Web (1973 film))
[[hu:Malac a pácban (film, 1973)]]
[[mg:Charlotte's Web (filma 1973)]]
[[ml:Charlotte's Web (1973 film)]]
[[ms:Charlotte's Web (filem 1973)]]
[[nl:Charlotte's Web (1973)]]
86.434

уредувања