Тамил Наду: Разлика помеѓу преработките

Додадени 10 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: as:তামিলনাডু)
Нема опис на уредувањето
! colspan="2" bgcolor="#DEFFAD" | Мапа
|-----
| colspan="2" align="center" bgcolor="#E8E8E8" | <center>[[Податотека:India Tamil Nadu locatorin India (disputed maphatched).svg|н|250п|Положба на Тамил Наду во Индија]]</center>
|}
 
Анонимен корисник