Разлика помеѓу преработките на „Јесенице“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Бот Менува: en:Jesenice, Jesenice
с
с (r2.7.2+) (Бот Менува: en:Jesenice, Jesenice)
[[Category:Градови во Словенија]]
 
[[bs:Jesenice]]
[[bg:Есенице]]
[[bs:Jesenice]]
[[cs:Jesenice (Slovinsko)]]
[[da:Jesenice]]
[[de:Jesenice]]
[[en:Jesenice, SloveniaJesenice]]
[[es:Jesenice]]
[[fr:Jesenice]]
126.292

уредувања