Разлика помеѓу преработките на „Плаштари“

Додадени 45 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Бот Додава: te:యూరో కార్డేటా
с (Отстрането уредувањето на 77.29.226.138 (разговор), вратено на последната верзија на WikitanvirBot)
с (r2.7.2+) (Бот Додава: te:యూరో కార్డేటా)
[[sv:Manteldjur]]
[[tt:Личинка-хордалылар]]
[[te:యూరో కార్డేటా]]
[[th:ยูโรคอร์ดาตา]]
[[tr:Tulumlular]]
126.672

уредувања