Разлика помеѓу преработките на „Метеорит“

Додадени 24 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Бот Додава: ky:Метеорит
с (Бот: козметички промени)
с (r2.7.2+) (Бот Додава: ky:Метеорит)
[[ast:Meteoritu]]
[[be:Метэарыт]]
[[bs:Meteorit]]
[[bg:Метеорит]]
[[bs:Meteorit]]
[[ca:Meteorit]]
[[cs:Meteorit]]
[[he:מטאוריט]]
[[ht:Meteyorit]]
[[ky:Метеорит]]
[[la:Meteorites]]
[[lv:Meteorīts]]
126.549

уредувања