Отвори го главното мени

Промени

Одземени 6 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: ko:반점과 모점
[[gl:Coma]]
[[xal:Цеглгч]]
[[ko:쉼표반점과 (문장 부호)모점]]
[[hr:Zarez]]
[[id:Tanda koma]]
4.506

уредувања