Михаил Саакашвили: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: eo:Miĥeil Saakaŝvili
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: eo:Miĥeil Saakaŝvili)
[[en:Mikheil Saakashvili]]
[[es:Mijeíl Saakashvili]]
[[eo:MiĥailMiĥeil Saakaŝvili]]
[[fa:میخائیل ساکاشویلی]]
[[fr:Mikheil Saakachvili]]
4.506

уредувања