Разлика помеѓу преработките на „Кралство Унгарија“

с
r2.7.1) (Бот Додава: he:ממלכת הונגריה
с (r2.5.2) (Бот Додава: et, fa Брише: nl Менува: uk)
с (r2.7.1) (Бот Додава: he:ממלכת הונגריה)
[[id:Kerajaan Hongaria]]
[[it:Regno d'Ungheria]]
[[he:ממלכת הונגריה]]
[[la:Regnum Hungariae]]
[[lt:Vengrijos karalystė]]
9.281

уредување