Ла Конвенсион (покраина): Разлика помеѓу преработките

с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Бот Менува: nl:La Convención)
[[fr:Province de La Convención]]
[[it:Provincia di La Convención]]
[[ka:ლა-კონვენსიონი (პროვინცია)]]
[[nl:La Convención]]
[[pt:Convenção (província)]]
86.434

уредувања