Разлика помеѓу преработките на „17 октомври“

Додадени 36 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Бот Додава: hi:१७ अक्टूबर
с (r2.7.2) (Бот Додава: ilo:Oktubre 17)
с (r2.7.2+) (Бот Додава: hi:१७ अक्टूबर)
[[be-x-old:17 кастрычніка]]
[[bcl:Oktobre 17]]
[[bg:17 октомври]]
[[bs:17. oktobar]]
[[br:17 Here]]
[[bg:17 октомври]]
[[ca:17 d'octubre]]
[[cv:Юпа, 17]]
[[ko:10월 17일]]
[[hy:Հոկտեմբերի 17]]
[[hi:१७ अक्टूबर]]
[[hr:17. listopada]]
[[io:17 di oktobro]]
1.530

уредувања