Разлика помеѓу преработките на „Лилехамер“

Одземени 7 бајти ,  пред 9 години
Одбиена последната промена во текстот (од David1010) и вратена ревизијата 2007697 на Kiril Simeonovski
(Одбиена последната промена во текстот (од David1010) и вратена ревизијата 2007697 на Kiril Simeonovski)
{{Db}}
'''Лилехамер''' е град на [[Норвешка]].