Студиски албум: Разлика помеѓу преработките

Одземени 35 бајти ,  пред 10 години
Одбиена последната промена во текстот (од 62.162.166.104) и вратена ревизијата 1997671 на MerlIwBot
[непроверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
(Одбиена последната промена во текстот (од 62.162.166.104) и вратена ревизијата 1997671 на MerlIwBot)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Студиски албум' баба женско е? не е е'' е колекција на песни сминени во студио.