Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Религија во Австрија“

с
r2.7.2+) (Бот Додава: no:Kategori:Religion i Østerrike
с (r2.7.2+) (Бот Додава: no:Kategori:Religion i Østerrike)
[[Category:Австриска култура]]
 
[[bar:Kategorie:Religion (Österreich)]]
[[bg:Категория:Религия в Австрия]]
[[bar:Kategorie:Religion (Österreich)]]
[[ca:Categoria:Religió a Àustria]]
[[cs:Kategorie:Náboženství v Rakousku]]
[[lb:Kategorie:Relioun an Éisträich]]
[[nl:Categorie:Religie in Oostenrijk]]
[[no:Kategori:Religion i Østerrike]]
[[pl:Kategoria:Religia w Austrii]]
[[pt:Categoria:Religião na Áustria]]
2.817

уредувања