Хера: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: an:Hera
(Одбиени последните 2 промени во текстот (од Mythostailer) и вратена ревизијата 2161203 на Luckas-bot: Машинско преведуван т�)
с (r2.7.1) (Бот Додава: an:Hera)
[[af:Hera]]
[[ar:هيرا]]
[[an:Hera]]
[[az:Hera]]
[[bn:হেরা]]
86.434

уредувања