Чарлс Лајл: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: id:Charles Lyell
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: zh-min-nan:Charles Lyell)
с (r2.7.1) (Бот Додава: id:Charles Lyell)
[[ko:찰스 라이엘]]
[[hy:Չարլզ Լայել]]
[[id:Charles Lyell]]
[[it:Charles Lyell]]
[[he:צ'ארלס לייל]]
4.506

уредувања