Разлика помеѓу преработките на „876“

Додаден 11 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sh:876
с (r2.6.5) (Бот Додава: kk:876 жыл)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:876)
[[be-x-old:876]]
[[bh:८७६]]
[[bg:876]]
[[bs:876]]
[[br:876]]
[[bg:876]]
[[ca:876]]
[[cv:876]]
[[sl:876]]
[[sr:876]]
[[sh:876]]
[[su:876]]
[[fi:876]]
86.434

уредувања