Разлика помеѓу преработките на „Илјада и една ноќ“

с
r2.7.1) (Бот Менува: fa:هزارویک شب
с (r2.7.1) (Бот Додава: so:Kun Habeen Iyo Habeen)
с (r2.7.1) (Бот Менува: fa:هزارویک شب)
[[eo:Mil kaj unu noktoj]]
[[eu:Mila gau eta bat gehiago]]
[[fa:هزار و یکهزارویک شب]]
[[hif:The Book of One Thousand and One Nights]]
[[fr:Les Mille et Une Nuits]]
4.506

уредувања