Разлика помеѓу преработките на „Сун-цу“

Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: map-bms:Sun Zi
с (r2.6.4) (Бот Менува: sr:Сун Цу)
с (r2.6.5) (Бот Додава: map-bms:Sun Zi)
[[az:Sun Dzı]]
[[zh-min-nan:Sun-chú]]
[[map-bms:Sun Zi]]
[[be:Сунь Цзы]]
[[be-x-old:Сунь Цзы]]
[[bg:Сун Дзъ]]
[[bs:Sun Tzu]]
[[br:Sun Tzu]]
[[bg:Сун Дзъ]]
[[ca:Sunzi]]
[[cs:Sun-c']]
4.013

уредувања