Ла Конвенсион (покраина): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2+) (Бот Менува: nl:La Convención
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ru:Ла-Конвенсьон (провинция))
с (r2.7.2+) (Бот Менува: nl:La Convención)
[[fr:Province de La Convención]]
[[it:Provincia di La Convención]]
[[nl:La Convención (provincie)]]
[[pt:Convenção (província)]]
[[qu:Killapampa pruwinsya]]
127.308

уредувања