Тестостерон: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: sl:Testosteron
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: sl:Testosteron)
[[simple:Testosterone]]
[[sk:Testosterón]]
[[sl:Testosteron]]
[[sr:Тестостерон]]
[[sh:Testosteron]]
59.415

уредувања