Разлика помеѓу преработките на „Вето“

Додадени 17 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: ko:거부권
с (r2.7.2) (Бот Додава: ko:거부권)
[[da:Veto]]
[[de:Veto]]
[[en:Veto]]
[[et:Veto]]
[[el:Αρνησικυρία]]
[[en:Veto]]
[[es:Veto]]
[[eo:Vetoo]]
[[fa:حق وتو]]
[[fr:Veto]]
[[ko:거부권]]
[[hi:वीटो]]
[[id:Hak veto]]
11.372

уредувања