Разлика помеѓу преработките на „Есеј“

Одземени 3 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: te:వ్యాసము
с (r2.7.1) (Бот Додава: cy:Traethawd)
с (r2.7.1) (Бот Менува: te:వ్యాసము)
[[tl:Sanaysay]]
[[ta:கட்டுரை]]
[[te:వ్యాసాలువ్యాసము]]
[[th:เรียงความ]]
[[tr:Deneme (edebiyat)]]
9.281

уредување