Мазендеран: Разлика помеѓу преработките

Одземени 2 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.2+) (Бот Менува: vi:Mazandaran (tỉnh)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Māzandarān (tỉnh))
с (r2.7.2+) (Бот Менува: vi:Mazandaran (tỉnh))
[[uk:Мазендеран]]
[[ur:ماژندران]]
[[vi:MāzandarānMazandaran (tỉnh)]]
[[war:Māzandarān (lalawigan)]]
[[zh:馬贊德蘭省]]
127.291

уредување