Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени на 2 јуни“

с
r2.7.1) (Бот Додава: ro:Categorie:Nașteri pe 2 iunie
с (r2.7.1) (Бот Додава: ro:Categorie:Nașteri pe 2 iunie)
[[bg:Категория:Родени на 2 юни]]
[[it:Categoria:Nati il 2 giugno]]
[[ro:Categorie:Nașteri pe 2 iunie]]
[[ru:Категория:Родившиеся 2 июня]]
[[tt:Төркем:2 июнь көнне туганнар]]
34.422

уредувања