Запад: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: eml:Sîra
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: sw:Magharibi)
с (r2.7.1) (Бот Додава: eml:Sîra)
[[et:Lääs]]
[[el:Δύση]]
[[eml:Sîra]]
[[en:West]]
[[myv:Чивалгома]]
34.422

уредувања