Сѐ за мојата мајка: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: sr:Све о мојој мајци
с (поправка на правопис, граматички поправки, промени во стилот)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sr:Све о мојој мајци)
[[pt:Todo sobre mi madre]]
[[ru:Всё о моей матери]]
[[sr:Све о мојој мајци]]
[[fi:Kaikki äidistäni]]
[[sv:Allt om min mamma]]
86.434

уредувања