Марулево (Горноџумајско): Разлика помеѓу преработките

Категорија:Населени места во општина Благоевград
({{Населени места во општина Благоевград}})
(Категорија:Населени места во општина Благоевград)
{{Населени места во општина Благоевград}}
 
[[Категорија: Села во Општина БлагоевградБугарија]]
[[Категорија:Населени Селаместа во Пиринскаопштина МакедонијаБлагоевград]]
[[Категорија: Села во МакедонијаОпштина Благоевград]]
[[Категорија: Села во Република БугаријаМакедонија]]
[[Категорија:Села во Пиринска Македонија]]
5.612

уредувања