Разлика помеѓу преработките на „915“

Додадени 63 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: gd, he, mi, nrm, zh-yue
с (Бот Додаје: pi:९१५)
с (Бот Додаје: gd, he, mi, nrm, zh-yue)
[[fr:915]]
[[fur:915]]
[[gd:915]]
[[gl:915]]
[[he:915]]
[[hi:915]]
[[hr:915.]]
[[lmo:915]]
[[map-bms:915]]
[[mi:915]]
[[mr:इ.स. ९१५]]
[[ms:915]]
[[nn:915]]
[[no:915]]
[[nrm:915]]
[[oc:915]]
[[pi:९१५]]
[[vec:915]]
[[zh:915年]]
[[zh-yue:915年]]
43.100

уредувања