Разлика помеѓу преработките на „899“

Додадени 52 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: he, mi, nrm, zh-yue
с (Бот Додаје: pi:८९९)
с (Бот Додаје: he, mi, nrm, zh-yue)
[[fr:899]]
[[gl:899]]
[[he:899]]
[[hi:899]]
[[hr:899.]]
[[lmo:899]]
[[map-bms:899]]
[[mi:899]]
[[mr:इ.स. ८९९]]
[[ms:899]]
[[nn:899]]
[[no:899]]
[[nrm:899]]
[[oc:899]]
[[pi:८९९]]
[[vec:899]]
[[zh:899年]]
[[zh-yue:899年]]
43.100

уредувања