Разлика помеѓу преработките на „Недела“

Додаден 21 бајт ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: tt:Якшәмбе
с (r2.7.1) (Бот Додава: got:𐍃𐌿𐌽𐌽𐍉𐌽𐍃 𐌳𐌰𐌲𐍃)
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Якшәмбе)
{{Денови од седмицата}}
[[Категорија:Денови од седмицата]]
 
[[nso:Sontaga]]
 
[[af:Sondag]]
[[sc:Domìniga]]
[[sco:Sunday]]
[[nso:Sontaga]]
[[sq:E diela]]
[[scn:Dumìnica]]
[[ta:ஞாயிறு (கிழமை)]]
[[roa-tara:Dumèneche]]
[[tt:Якшәмбе]]
[[te:ఆదివారము]]
[[th:วันอาทิตย์]]
126.090

уредувања