Отвори го главното мени

Промени

Додаден 41 бајт ,  пред 11 година
с
Бот Додаје: he:871, nrm:871, zh-yue:871年
[[fr:871]]
[[gl:871]]
[[he:871]]
[[hi:871]]
[[hr:871.]]
[[nn:871]]
[[no:871]]
[[nrm:871]]
[[oc:871]]
[[pi:८७१]]
[[vec:871]]
[[zh:871年]]
[[zh-yue:871年]]
43.100

уредувања