Разлика помеѓу преработките на „Хари Мулиш“

Додадени 22 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: lv:Harijs Mulišs
с (r2.7.1) (Бот Додава: gl:Harry Mulisch)
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:Harijs Mulišs)
[[be:Гары Муліш]]
[[be-x-old:Гары Муліш]]
[[bs:Harry Mulisch]]
[[bg:Хари Мюлиш]]
[[bs:Harry Mulisch]]
[[ca:Harry Mulisch]]
[[cs:Harry Mulisch]]
[[he:הארי מוליש]]
[[la:Henricus Mulisch]]
[[lv:Harijs Mulišs]]
[[lb:Harry Mulisch]]
[[lt:Harry Mulisch]]
86.434

уредувања