Разлика помеѓу преработките на „Монголска Народна Партија“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: fr:Parti du peuple mongol
с (r2.7.1) (Бот Додава: sr:Монголска народна партија)
с (r2.7.1) (Бот Менува: fr:Parti du peuple mongol)
[[en:Mongolian People's Party]]
[[es:Partido del Pueblo de Mongolia]]
[[fr:Parti populairedu peuple mongol]]
[[it:Partito Rivoluzionario del Popolo Mongolo]]
[[he:המפלגה המהפכנית העממית של מונגוליה]]
24.517

уредувања