Разлика помеѓу преработките на „Стевчо Јакимовски“

нема опис на уредувањето
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Внимание}}
[[Податотека:Stevco Jakimovski - newjakimovski.jpg|thumb|right|200px|Стевче Јакимовски]]
'''Стевче Јакимовски''' (роден на [[27 август]] [[1960]] година во село [[Подржи Коњ]], [[Крива Паланка]]) е градоначалник на [[општина Карпош]].
 
6

уредувања