Разлика помеѓу преработките на „Западен Бенгал“

Додадени 10 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Менува: sa:पश्चिमबङ्गालम्)
! colspan="2" bgcolor="#DEFFAD" | Мапа
|-----
| colspan="2" align="center" bgcolor="#E8E8E8" | <center>[[Податотека:India West Bengal locatorin India (disputed maphatched).svg|н|250п|Положба на Западен Бенгал во Индија]]</center>
|}
 
Анонимен корисник