Разлика помеѓу преработките на „На Запад ништо ново“

с
r2.6.5) (Бот Менува: ko:서부 전선 이상 없다
с (r2.7.1) (Бот Менува: ko:서부전선 이상없다 (소설))
с (r2.6.5) (Бот Менува: ko:서부 전선 이상 없다)
[[eo:En okcidento nenio nova]]
[[fr:À l'Ouest, rien de nouveau]]
[[ko:서부 전선 이상 없다]]
[[ko:서부전선 이상없다 (소설)]]
[[it:Niente di nuovo sul fronte occidentale (romanzo)]]
[[he:במערב אין כל חדש]]
1.372

уредувања