Бели дробови: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: sah:Тыҥа
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ne:फोक्सो)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sah:Тыҥа)
[[qu:Surq'an]]
[[ru:Лёгкие]]
[[sah:Тыҥа]]
[[sa:फुफ्फुसः]]
[[sco:Buffs]]
86.434

уредувања