Разлика помеѓу преработките на „1352“

Додадени 43 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: mi:1352, tl:1352, zh-yue:1352年
с (Бот Додаје: pi:१३५२)
с (Бот Додаје: mi:1352, tl:1352, zh-yue:1352年)
[[lt:XIV amžiaus 6-as dešimtmetis#1352]]
[[map-bms:1352]]
[[mi:1352]]
[[mr:इ.स. १३५२]]
[[ms:1352]]
[[sw:1352]]
[[th:พ.ศ. 1895]]
[[tl:1352]]
[[tr:1352]]
[[tt:1352]]
[[vec:1352]]
[[zh:1352年]]
[[zh-yue:1352年]]
43.100

уредувања