Богородичната црква во Париз: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Менува: ko:노트르담의 꼽추
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Менува: nl:De klokkenluider van de Notre Dame (boek))
с (r2.7.1) (Бот Менува: ko:노트르담의 꼽추)
[[fa:گوژپشت نتردام]]
[[fr:Notre-Dame de Paris (roman)]]
[[ko:노트르담노트르담의 드 파리꼽추]]
[[hr:Zvonar crkve Notre-Dame]]
[[it:Notre-Dame de Paris (Victor Hugo)]]
24.517

уредувања