Разлика помеѓу преработките на „Нокт“

Додадени 110 бајти ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: sa:नखः)
с
 
[[Категорија:Покривен систем]]
[[Категорија:РакаАнатомија на горните екстремитети]]
[[Категорија:НогаАнатомија на долните екстремитети]]
 
[[ar:ظفر]]