Разлика помеѓу преработките на „1442“

Додадени 43 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: mi:1442, tl:1442, zh-yue:1442年
с (Бот Додаје: csb:1442)
с (Бот Додаје: mi:1442, tl:1442, zh-yue:1442年)
[[lt:XV amžiaus 5-as dešimtmetis#1442]]
[[map-bms:1442]]
[[mi:1442]]
[[mr:इ.स. १४४२]]
[[ms:1442]]
[[sw:1442]]
[[th:พ.ศ. 1985]]
[[tl:1442]]
[[tr:1442]]
[[tt:1442]]
[[vec:1442]]
[[zh:1442年]]
[[zh-yue:1442年]]
43.100

уредувања