Разлика помеѓу преработките на „1251“

Додадени 74 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: fa, mi, tl, zh-yue
с (Бот Додаје: he:1251)
с (Бот Додаје: fa, mi, tl, zh-yue)
[[et:1251]]
[[eu:1251]]
[[fa:۱۲۵۱ (میلادی)]]
[[fi:1251]]
[[fr:1251]]
[[lt:XIII amžiaus 6-as dešimtmetis#1251]]
[[map-bms:1251]]
[[mi:1251]]
[[mr:इ.स. १२५१]]
[[ms:1251]]
[[sw:1251]]
[[th:พ.ศ. 1794]]
[[tl:1251]]
[[tr:1251]]
[[tt:1251]]
[[vec:1251]]
[[zh:1251年]]
[[zh-yue:1251年]]
43.100

уредувања