Отвори го главното мени

Промени

Додадени 18 бајти ,  пред 7 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: ba:Сифат
[[ast:Axetivu]]
[[az:Sifət (nitq hissəsi)]]
[[ba:Сифат]]
[[be:Прыметнік]]
[[be-x-old:Прыметнік]]
125.612

уредувања