Разлика помеѓу преработките на „Антарктик“

Додаден 1 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: ps:انټارکټيکا
с (r2.7.1) (Бот Додава: ps:انترکتيکا)
с (r2.7.1) (Бот Менува: ps:انټارکټيکا)
{{Link FA|ru}}
{{Link FA|sl}}
 
[[nso:Antarctica]]
 
[[ace:Antartika]]
[[pa:ਐਂਟਾਰਕਟਿਕਾ]]
[[pnb:انٹارکٹکا]]
[[ps:انترکتيکاانټارکټيکا]]
[[koi:Антарктида]]
[[pcd:Intarktike]]
[[sco:Antarcticae]]
[[stq:Antarktikoa]]
[[nso:Antarctica]]
[[sq:Antarktiku]]
[[scn:Antàrtidi]]
24.517

уредувања