Разлика помеѓу преработките на „1055“

Додадени 43 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: fy:1055, mi:1055, zh-yue:1055年
с (Бот Додаје: he:1055)
с (Бот Додаје: fy:1055, mi:1055, zh-yue:1055年)
[[fi:1055]]
[[fr:1055]]
[[fy:1055]]
[[gd:1055]]
[[gl:1055]]
[[lt:XI amžiaus 6-as dešimtmetis#1055]]
[[map-bms:1055]]
[[mi:1055]]
[[mr:इ.स. १०५५]]
[[ms:1055]]
[[zea:1055]]
[[zh:1055年]]
[[zh-yue:1055年]]
43.100

уредувања