Разлика помеѓу преработките на „1055“

Додадени 13 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: he:1055
с (Бот Додаје: nah:1055)
с (Бот Додаје: he:1055)
 
[[Category:11 век|51055]]
 
[[ru-sib:1055]]
 
[[af:1055]]
[[gd:1055]]
[[gl:1055]]
[[he:1055]]
[[hi:1055]]
[[hr:1055.]]
[[ro:1055]]
[[ru:1055 год]]
[[ru-sib:1055]]
[[scn:1055]]
[[sk:1055]]
7.052

уредувања