Разлика помеѓу преработките на „1042“

Додадени 74 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: fa, is, mi, zh-yue
с (Бот Додаје: he:1042)
с (Бот Додаје: fa, is, mi, zh-yue)
[[et:1042]]
[[eu:1042]]
[[fa:۱۰۴۲ (میلادی)]]
[[fi:1042]]
[[fr:1042]]
[[id:1042]]
[[io:1042]]
[[is:1042]]
[[it:1042]]
[[ja:1042年]]
[[lt:XI amžiaus 5-as dešimtmetis#1042]]
[[map-bms:1042]]
[[mi:1042]]
[[mr:इ.स. १०४२]]
[[ms:1042]]
[[vec:1042]]
[[zh:1042年]]
[[zh-yue:1042年]]
43.100

уредувања