Разлика помеѓу преработките на „1003“

Додадени 56 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: he, mi, nds, zh-yue
с (Бот Додаје: pi:१००३)
с (Бот Додаје: he, mi, nds, zh-yue)
[[gd:1003]]
[[gl:1003]]
[[he:1003]]
[[hi:1003]]
[[hr:1003.]]
[[lt:XI amžiaus 1-as dešimtmetis#1003]]
[[map-bms:1003]]
[[mi:1003]]
[[mr:इ.स. १००३]]
[[ms:1003]]
[[nah:1003]]
[[nap:1003]]
[[nds:1003]]
[[new:१००३]]
[[nl:1003]]
[[vec:1003]]
[[zh:1003年]]
[[zh-yue:1003年]]
43.100

уредувања